Svatební a rodinné focení - ceník
Jana a Michal Schwarzovi
Tiskneme fotografie

Fotografie jsou nedocenitelné, ale náš ceník vás nevyděsí

Ceník focení svateb

7300 Kč

15600 Kč

19900 Kč

Svatební fotoknihy

Svatební fotokniha zachytí jedinečné okamžiky vašeho svatebního dne. Se svou svatební fotoknihou můžete vyprávět příběh vaší svatby formou elegantních, profesionálně navržených stránek plných živých barev, emocí a detailů. Přizpůsobte si svou fotoknihu podle vlastních představ a požadavků. Každá stránka tak bude plná lásky a emocí, zachycujících důležité momenty vašeho dne. Stačí si vybrat fotografie, které se vám nejvíce líbí a my se rádi postaráme o zbytek. Kontaktujte nás a začněte vytvářet své nezapomenutelné vzpomínky.
 

3980 Kč

2650 Kč

  • Každá další započatá hodina focení bude účtována částkou od 1.000,-Kč/hod, dle zvoleného balíčku bude adekvátně navýšen i počet dodaných fotografií.
  • Podle dojezdového místa nad 40 km od Plzně se předpokládaná cena zvyšuje o 8,- Kč/km.
Chcete nafotit celý svatební den, nebo jen obřad?
 
Nevybrali jste si? Nevadí. Uvedené varianty mohou sloužit jen jako příklady. Každá varianta balíčků lze upravit na míru konkrétního požadavku klienta. Cenu zašleme na váš email na vyžádání.
 
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Při závazné rezervaci termínu zasíláme veškeré informace o fotografování (svatebního i rodinného) a jak se na něj připravit na Váš e-mail.
Poskytujeme fotografie upravené v profesionálním editoru, úpravu barevných i černobílých fotografií a retuš portrétů. Nezpracovaný hrubý materiál ve formátu RAW zásadně neposkytujeme. Výběr tištěných fotografií provádíte sami z námi zaslaných náhledů.

 

Délka vyhotovení a předání fotografií je běžně 4 – 8 týdnů.

Ceník těhotenského focení

 
Těhotenská fotografování mohou probíhat buď venku, nebo v pohodlí domova. Nejbližší rodinní příslušníci, včetně partnerů a dětí, jsou vítáni. U těhotenského fotografování panuje uvolněná atmosféra, je to chvíle, kdy můžete ukázat lásku, intimitu a radost spojenou s těhotenstvím a jediné co musíte udělat, je být sama sebou. Ať už se rozhodnete, jaký styl fotografování Vám sedí, u těhotenského fotografování se musíte cítit pohodlně.  

2600 Kč

Exteriér

Ceník focení dětí a rodin

Fotografování dětí a rodin lze realizovat venku, v pohodlí domova nebo po dohodě ve studiu. Nejbližší rodinní příslušníci, jsou vítáni. U rodinného fotografování panuje uvolněná atmosféra, je to chvíle, kdy můžete ukázat lásku, a radost spojenou s tím, že jste spolu. 

2600 Kč

Exteriér

2600 Kč

Miminka v pohodlí domova

Dárkový poukaz

Naše fotografování můžete věnovat i jako dárek: svatební dar, dárek k výročí, Vánocům, narození, či pro jakoukoliv příležitost. Dle dohody přizpůsobíme, na míru vyhotovíme a vytiskneme, případně zašleme e-mailem a vy si poukaz  sami vytisknete. Uvedený poukaz je pouze ilustrační a bez jedinečného kódu neplatný.

Zůstaňte ve spojení: