Fotografie jsou nedocenitelné, ale náš ceník vás nevyděsí

Ceník focení svateb

9800 Kč

14200 Kč

18500 Kč

  • Každá další započatá hodina focení bude účtována částkou 1.500,-Kč/hod, adekvátně navýšen bude i počet dodaných fotografií.
  • Podle dojezdového místa nad 30 km od Plzně se předpokládaná cena zvyšuje o 8,- Kč/km.
Chcete nafotit celý svatební den, nebo jen obřad?
 
Nevybrali jste si? Nevadí. Uvedené varianty mohou sloužit jen jako příklady. Každá varianta balíčků lze upravit na míru konkrétního požadavku klienta. Cenu zašleme na váš email na vyžádání.
 
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Při závazné rezervaci termínu zasíláme veškeré informace o fotografování (svatebního i rodinného) a jak se na něj připravit na Váš e-mail.
Poskytujeme fotografie upravené v profesionálním editoru, úpravu barevných i černobílých fotografií a retuš portrétů. Nezpracovaný hrubý materiál ve formátu RAW zásadně neposkytujeme. Výběr tištěných fotografií provádíte sami z námi zaslaných náhledů.
 
Délka vyhotovení a předání fotografií je běžně 4 – 8 týdnů.

Ceník těhotenského focení

Těhotenská fotografování mohou probíhat buď venku, nebo v pohodlí domova. Nejbližší rodinní příslušníci, včetně partnerů a dětí, jsou vítáni. U těhotenského fotografování panuje uvolněná atmosféra, je to chvíle, kdy můžete ukázat lásku, intimitu a radost spojenou s těhotenstvím a jediné co musíte udělat, je být sama sebou. Ať už se rozhodnete, jaký styl fotografování Vám sedí, u těhotenského fotografování se musíte cítit pohodlně.  

2600 Kč

Ateliér

2600 Kč

Exteriér

Ceník focení dětí a rodin

Fotografování dětí a rodin lze realizovat venku, v pohodlí domova nebo po dohodě ve studiu. Nejbližší rodinní příslušníci, jsou vítáni. U rodinného fotografování panuje uvolněná atmosféra, je to chvíle, kdy můžete ukázat lásku, a radost spojenou s tím, že jste spolu. 

2600 Kč

Ateliér

2600 Kč

Exteriér

2600 Kč

Miminka

Dárkový poukaz

Naše fotografování můžete věnovat i jako dárek: svatební dar, dárek k výročí, Vánocům, narození, či pro jakoukoliv příležitost. Dle dohody přizpůsobíme, na míru vyhotovíme a vytiskneme, případně zašleme e-mailem a vy si poukaz  sami vytisknete. Uvedený poukaz je pouze ilustrační a bez jedinečného kódu neplatný.

Zůstaňte ve spojení: