Fotografie jsou nedocenitelné, ale náš ceník vás nevyděsí

Při závazné rezervaci termínu zasíláme veškeré informace o fotografování (svatebního i rodinného) a jak se na něj připravit na Váš e-mail.
Poskytujeme fotografie upravené v profesionálním editoru, úpravu barevných i černobílých fotografií a retuš portrétů. Nezpracovaný hrubý materiál ve formátu RAW zásadně neposkytujeme. Výběr tištěných fotografií provádíte sami z námi zaslaných náhledů.
 
Délka vyhotovení a předání fotografií je běžně 4 – 6 týdnů.

Ceník focení svateb

6200 Kč

9800 Kč

15700 Kč

  • Každá další započatá hodina focení bude účtována částkou 1000,-Kč/hod, adekvátně navýšen bude i počet dodaných fotografií.
  • Podle dojezdového místa nad 30 km od Plzně se předpokládaná cena zvyšuje o 8,- Kč/km.
Chcete nafotit celý svatební den, nebo jen obřad?
 
Nevybrali jste si? Nevadí. Uvedené varianty mohou sloužit jen jako příklady. Každá varianta balíčků lze upravit na míru konkrétního požadavku klienta. Cenu zašleme na váš email na vyžádání.
 
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Svatební fotograf Plzeň
Svatební fotograf Plzeň

Ceník těhotenského focení

Těhotenská fotografování mohou probíhat buď venku, nebo v pohodlí domova. Nejbližší rodinní příslušníci, včetně partnerů a dětí, jsou vítáni. U těhotenského fotografování panuje uvolněná atmosféra, je to chvíle, kdy můžete ukázat lásku, intimitu a radost spojenou s těhotenstvím a jediné co musíte udělat, je být sama sebou. Ať už se rozhodnete, jaký styl fotografování Vám sedí, u těhotenského fotografování se musíte cítit pohodlně.  

2400 Kč

Ateliér

2100 Kč

Exteriér

Ceník focení dětí a rodin

Fotografování dětí a rodin lze realizovat venku, v pohodlí domova nebo po dohodě ve studiu. Nejbližší rodinní příslušníci, jsou vítáni. U rodinného fotografování panuje uvolněná atmosféra, je to chvíle, kdy můžete ukázat lásku, a radost spojenou s tím, že jste spolu. 

2400 Kč

Ateliér

2100 Kč

Exteriér

2500 Kč

Miminka

Dárkový poukaz

Naše fotografování můžete věnovat i jako dárek: svatební dar, dárek k výročí, Vánocům, narození, či pro jakoukoliv příležitost. Dle dohody přizpůsobíme, na míru vyhotovíme a vytiskneme, případně zašleme e-mailem a vy si poukaz  sami vytisknete. Uvedený poukaz je pouze ilustrační a bez jedinečného kódu neplatný.
Scroll to Top